Otomatik Çelik Kepenk

Otomatik çelik kepenk özellikle iş yerlerinin en fazla tercih ettiği ürünlerin başında gelmektedir. Güvenlik amaçlı olarak oldukça sağlam malzemeden üretilen çelik kepenk, uzaktan kumanda ile çalışmaktadır. İstenildiği zaman aşağı ve yukarıya doğru indirilebilen bu kepenk çeşidi, roll form yöntemi ile üretilmiştir. Bu yöntemin diğer kepenk sistemlerine göre farkı ise, özellikle hırsızlıklara karşı sağlam ve garantili olma özelliğine sahip olmasıdır.

Firmamız ise uzun zamandır hem çelik, hem de alüminyum malzemelerden üretilen otomatik kepenk üretimi ve satışı yapmaktadır. Kurumsal olarak hizmet veren firmamız müşterilerine, oldukça kaliteli kapı kepenk satışı yapmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız, aynı zamanda içten görünen ama dıştan görünmeyen çelik kapı kepenk modellerinin satışını yapmaktadır. Tüm çelik kepenklerimiz ise 10 yıl garantilidir.

Otomatik Çelik Kepenk Özellikleri Nelerdir?

Otomatik çelik kepenk diğer kepenk sistemlerine göre farklı özelliklere sahiptir. Hem kullanılan malzeme, hem de işçiliği farklı şekilde olmaktadır. Otomatik çelik kepenk yapımı esnasında kullanılan profiller ise, 7 farklı roll forming hattı ile tasarlanır ve bu şekilde daha sağlam hale getirilir. Uzun ömürlü ve oldukça dayanıklı olan çelik kepenkler, her türlü hava şartlarına karşı dayanıklı malzemelerdir.

Otomatik çelik kepenk özellikleri ise şu şekildedir.

  • Sert darbelere karşı dayanıklıdır.
  • Yağmur ve kar suyuna karşı aşınmama özelliğine sahiptir.
  • Çizilmelere karşı sağlamdır.
  • Yüksek kapasiteli, uzun ömürlü ve garantili ürünlerdir.

Otomatik çelik kepenk sistemi için tasarlanmış olan motorlar ise oldukça sessizdir. Kolay şekilde açılıp kapanma özelliğine sahiptir. Az elektrik kullanmanızı sağlamaktadır. Firmamız ise otomatik çelik kepenk ürünlerini değişik modellerde ve renklerde sizlerin hizmetinize sunmaktadır.

Otomatik Çelik Kepenk Fiyatları Nasıldır?

Firmamız tarafından üretilen ve müşterilerimizin en çok talep ettiği ürünlerin arasında yer alan otomatik çelik kepenk sistemleri, uygun fiyatlara sahiptir. Kapı sistemleri üretimi ve satışını yapan firmamız her zaman için uygun fiyat politikasına sahiptir. Çelik kepenk sistemleri ürünlerimiz, alüminyum ve diğer ürünlerimiz gibi müşterilerine ekonomik fiyatlar ile ve kolay ödeme seçenekleri ile sunulmaktadır.

Firmamızın üretimini ve satışını yaptığı çelik kepenkler, işçiliğinde kaliteli boya kullanılmakta ve hiç bir şekilde aşınma yapmamaktadır. Birinci sınıf malzeme kullanarak imal ettiğimiz ve müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz otomatik çelik kepenk sistemlerimiz, kredi kartı ve banka havalesi gibi ödeme seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. Firma olarak nakit ödemelerde ise indirim uygulamaktayız. Siz de tüm otomatik çelik kepenk çeşitlerimizi ve fiyatlarımızı görmek isterseniz, web sitemizi ziyaret edebilir ve müşteri temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürün Sipariş Formu

    Whatsapp
    Merhaba ?
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?