Hızlı PVC Katlanır Kapı

Hızlı PVC Katlanır Kapı Doortaş Kalitesi İle Sizlerle

Bulunduğumuz ortamın güvenliğini ve izolasyonunu sağlamak amacıyla birbirinden farklı çeşitlerde kapı tercih edilir. Her ortam için seçilen kapı birbirinden farklıdır çünkü bu kapıların kullanım amacı aynı olsa da ortama göre değişiklik gösterir. Mesela sanayi, fabrika, galeri gibi farklı endüstriyel alanlarda daha fonksiyonlu kapılar tercih edilir. Bu kapı türlerinden birisi de hızlı PVC katlanır kapı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sık Sorulan Sorular
Hızlı PVC katlanır kapının özellikleri nelerdir?

Hızlı PVC katlanır kapılır yoğun araç trafiği bulunan ve aynı zamanda iç ortamda bulunan hava koşullarının dış ortamdan olabildiğince az etkilenilmesi istenen alanlarda oldukça iyi bir seçenek olarak karşımıza çıkar. PVC kapılar esnek brandada üretildikleri için bu sistem ile oldukça uzun ömürlü ve güvenilir bir şekilde kullanmak mümkündür. Bu kapıların açılıp kapanması belirli sabit bir hızla ayarlanabileceği gibi aynı zamanda esnek kalkış gibi farklı seçeneklere göre de ayarlanabilir. Hızlı PVC katlanır kapının en önemli özellikleri hızı ve dayanıklılığı olarak karşımıza çıkmaktadır. Üretildiği malzemenin de sağladığı bir avantaj olarak bu kapılar son derece hafif olmasına rağmen koruyuculuğu da yüksektir ve oldukça hızlı hareket eder. Hızlı PVC kapılar yalıtımı sağlamak için de oldukça iyi bir tercihtir. Bu kapı soğuk havalarda ısıyı, sıcak havalarda ise serin havayı içerde tutar ve böylece son derece iyi bir şekilde yalıtım sağlar. Katlanabilir bu kapıların içinde özel çelik borular bulunduğu için bu kapılar çok uzun süre boyunca oldukça dayanıklı bir şekilde hizmet verir ve sizlere herhangi bir sorun yaşatmaz. Bu kapılarda redüktörlü motor ve fren sistemi bulunmaktadır ve bu sistem yoğum olarak kullanılan alanlar için özel olarak geliştirilmiştir. Kapı bitim noktalarında hassasiyet sağlayabilmesi adına da mikrosayaç ve mekanik switch gibi seçenekler kullanıma sunmaktadır. Rüzgar profil sistemine sahip olan bu kapılar rüzgara karşı da oldukça yüksek bir koruma sağlar. İş yerlerinde genelde kapılarla kazalar meydana gelir bu yüzden buna karşı bir tedbir olması için bu kapıda da sıkışmaya karşı iki tane algılayıcıdan oluşmakta olan emniyet sistemi konulmuştur. Bu emniyet sistemi ile ortaya çıkabilecek kazalar da minimum düzeye indirilmiştir.

Hızlı PVC katlanır kapı nerelerde kullanılır?

Yüksek hızla hizmet veren bu katlanır PVC kapılar hem iç hem de dış mekanlar için son derece3 efektif bir çözüm haline gelmiştir. Kumaş dokulu olarak dayanıklı malzemeden üretilmiş olan PVC kapılar mekân için ısı, toz, rüzgar izolasyonu sağlarken aynı zamanda enerji ve zaman tasarrufu da sağlar. Bu sayede oldukça kullanışlı ve ekonomik bir seçenek olan hızlı PVC katlanır kapı pek çok kişinin ilk tercihi haline gelmiştir. Üstelik bu PVC kapının motoru da oldukça sessiz bir şekilde çalışır. Sizler de kendi zevkinize ve kullanacağınız ortama göre istediğiniz renkte ve desende üretim yaptırabilirsiniz. Böylece hem istediğiniz görüntüye kavuşur hem de maksimum verim alabilirsiniz. Sizler de eğer kullanımı raht ve uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bir kapı arıyorsanız hızlı PVC katlanır kapı için Doortaş markasını tercih edebilirsiniz. Kapı sistemleri alanında uzman ve profesyonel olan kaliteli bir kadro ile sizlere hizmet veren Doortaş markasını tercih ederek sizler de bu alanda en iyi hizmeti alabilirsiniz. Üstelik son derece dayanıklı ve kaliteli malzemeden üretilmiş olan bu kapıları oldukça uygun fiyatlar karşılığında alma şansını elde edebilirsiniz. Doortaş ile kaliteli ve uygun fiyat bir arada sizlerle.

Ürün Görselleri
Ürün Sipariş Formu

    Whatsapp
    Merhaba ?
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?