Galvaniz Kepenk Genelde çalışma alanlarının depo olarak kullandığı yerler yâda binalarımızda araçlarımızı koymak için kullandığımız depolarda bilindiği gibi bu alanlarda kepenklerin önem taşıdığını hepimiz biliyoruz. Bu önemli alanlarda tabi ki kepenklerin sağlam olması önem taşımaktadır bu neden ile yapılacak seçimlerin önem taşımaktadır.

             Birçok farklı kepenek modelleri bulunmaktadır bunlar içerisinde galvaniz kepenk modeli de bulunmaktadır. Teknolojinin hızla büyümesi nedeni ile değişen model ve seçeneklerinin de hızla artmasını göz önüne alırsak yenilikler her zaman daha iyi sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

            Galvaniz kepenk modellerini tanıtmaya çalışacağız.

      – 1 – Bilindiği gibi yalıtım özelliğine sahip olması ile bilinmektedir bu neden ile en fazla tercih edilen galvaniz kepenklerin kullanma alanlarının fazla olduğunu belirtmek isteriz.

      – 2 – Oldukça koruyucu ve güçlü olması nedeni ile büyük depolarda aynı zamanda koruma amaçlı olarak da tercih edilmektedir tabi ki bu özelliğinin de göz ardı edilmemesi gerekmektedir bilindiği gibi yanıcı, patlayıcı gibi etkenlerde koruma özelliği oldukça fazladır.

      – 3 – Otomatik veya manüel olarak dizayn edilebilme özelliğinin olmasını da göze elmamız da faydası olacaktır bunun yanında en önemli özelliği dış etkenlerden ve hava şartlarına karşı koruyucu olmasını da eklersek galvaniz kepenklerinin oldukça fazla tercih edilmesinde ki bu özellikleri nedeni ile uzun yıllar kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.

       – 4 – Genelde korumak amaçlı seçilen alanlar arasında büyük fabrikaların depolarının girişi ve kuyumcuların seçtiği galvaniz kepenklerin aynı zamanda renk seçimi de yapma olanağı sağladığını belirtmek isteriz. Görsel olarak da tabi ki böyle bir imkân sağlamasını da göz ardı edemeyiz. Yüksek güvenli galvaniz ve otomatik güvenli galvaniz kepenkler olarak tercihlerinize sunulmaktadır.

      – 5 –  Bazı durumlarda paravan olarak tercih edilebileceği gibi müstakil konut ve alanlarda dış cephe koruyucusu olarak tercih edilecek kadar sağlam ve dayanıklı olmasını bilmeniz de faydası olacaktır bu neden ile çok fazla alanlarda kullanma imkânına sahiptir.

             – 6 –  Yağmur, kar, güneş gibi iklimsel değişimlere çok dayanıklı olması ile birlikte çizilme, dökülme, deformasyonlara karşı son derece dayanıklı, su geçirmeyen, yağmura, çamura, yangına dayanıklı olması 450 derece üstü ısı yardımı ile yapılan kromat ile kaplanan galvaniz kepenklerinin bazı özellikleri arasında yer almaktadır. 

            Çeliğin yüksek ısıda eritilmesi sonucu çinko ile kaplanmasında meydana gelen oldukça sağlam ve kullanışlı olmasının yanında uzun vadeli kullanabilme imkânı sağlamaktadır. Genel olarak sabit veya uzun süre kullanılacak olan alanlarda depolarda tercih edilmesi tavsiye edilmektedir aynı zamanda tercih edilirse otomatik galvaniz kepenk üretiminin de gerçekleştirildiğini belirtmek isteriz tabi ki bütün bunlar müşteri tercihlerine göre özel üretilmektedir.

            İçeriğinde kullanılan diğer malzemeler gibi kauçuk kullanılması da yine galvaniz kepenk özellikleri arasında yer almaktadır bütün bu olumlu taraflarınız göze alırsak bir diğer önemli konu ise işinde tecrübeli olarak çalışmalarını gerçekleştiren firmalardan destek almanın önemli olduğunu belirtmek isteriz. Üretim ve kullanım aşamasında sorunların yaşanmaması için yenilikler ile desteklenerek yapılacak üretimin sizlere daha sağlam ve uzun ömürlü olarak kullanma fırsatı sunacağını göz önüne almanızı hatırlatmak isteriz. Tabi ki daha ilerleyen yıllarda gerek bakım gerekir ise onarım gibi konularda destek alabileceğiniz firma olması sorunsuz olarak kullanabilmeniz için önem taşımaktadır.

            Galvaniz kepenklerin diğer kepenkler gibi kullanılacak yere göre özel üretim ile üretildiğini tercihlere uygun olarak renk ve model, ebat seçimi yapabileceğinizi belirtmek gerekir. Bunun ile birlikte bazen dış cephe korumak amaçlı olarak da üretimin gerçekleştirildiğini belirtelim dayanıklı olması nedeni ile kullanım alanlarının oldukça fazla olduğunu hatırlatmak isteriz.

Ürün Sipariş Formu

    Whatsapp
    Merhaba ?
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?