Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Kalite Bizim Gücümüzdür

45’den fazla çalışanıyla DOORTAŞ, özel, ticari ve endüstriyel sektörlerde Otomatik Kepenk, Seksiyonel Kapı, Hızlı Pvc Kapı, Fotoselli Kapı, kullanılan kapılar, garaj kapıları, çerçeveler ve operatörlerin Türkiye’nin en büyük sistem tedarikçilerinden biridir. 1999 yılında kuruldu, bugün Türkiye’de üretiyoruz ve ürünlerimizi dünyanın birçok ülkesine dağıtıyoruz.

Şirket politikamız basit bir ilkeye dayanmaktadır: nicelik değil nitelik. Müşterilerimize maksimum kalite, güvenlik, konfor ve estetiği karşılayan ürünleri minimum maliyetle sunmak çabamızdır. Bu nedenle, ürünlerimiz için cömert uzun vadeli garantiler de verebiliyoruz, tabi ki bunlarla birlikte örnek bir hizmetle.

Ürünlerimiz, çeşitli ülkelerin alışılmış gereksinimlerini dikkate alır ve ulusal standartları ve test düzenlemelerini karşılar. Tabii ki, ISO 9001 sertifikasına sahibiz ve çevreye duyarlı olurken en son teknikleri kullanarak üretim yapıyoruz.

Şirket bünyemizde yüksek hızlı pvc kapı yüksek hızlı katlanır kapı seksiyonel kapı radarlı kapılar sarmal hızlı garaj kapıları ve bir çok otomatik kapı üretimini iç Pazar ve dış pazarda kapılarımızı müşlterilerimize en uygun maliyet ve kalitede sunuyoruz.

Çözüm Ortağınız
  • Sipariş aşamasında ar-ge ve geliştirme ekibimiz doğru çözümü sağlar.
  • Alanında uzman ekibimiz kaliteli uygulama ile memnuniyet oluşturur.
  • Satış sonrası destek ekibimiz hızlı çözümler sağlar.
  • Güleryüzlü, kaliteli, hızlı çözümler Doortaş’ta.

Whatsapp
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?