Radarlı Kapı

Radarlı Kapılar Doortaş’ta

Radarlı kapılar genel anlamda insan yoğunluğu bakımından aktif olan yerlerde tercih edilmektedir. Radarlı kapılar araç girişi ve çıkışının en yoğun olarak bulunduğu alışveriş merkezi, hastane, fabrika ve mağaza gibi mekanlarda kullanılmaktadır. Radarlı kapılar bu tarz mekanlar için son derece kullanışlı ve pratiktir. Buna ek olarak görsel olarak da oldukça estetik bir görünüme sahip olarak karşımıza çıkmaktadır. Radarlı kapılar düzgün bir şekilde monte edildiği takdirde oldukça iyi bir şekilde hava akımını engeller ve böylece toz ve benzeri istenmeyen bazı maddelerin içeri girmesi de engellenir. Aynı zamanda ısı kaybı da büyük ölçüde engellenir. Sizin de isteğiniz doğrultusunda radarlı kapılar hem tek kanat hem de çift kanat olarak üretilebilmektedir. Radarlı yani bir diğer deyişle fotoselli kapılar hareket gördüğünde çalıştığı için canlı ya da cansız her türlü cisimler için duyarlı bir şekilde üretilir.

Sık Sorulan Sorular
Radarlı kapının özellikleri nedir?

Radarlı kapılar özel profil sistemleri ile tasarlanır ve görünüm bakımından da oldukça estetik olarak karşımıza çıkmaktadır. Gelişen teknoloji ile üretilen bu kapılar son derece kullanışlıdır. Radarlı kapılar aynı zamanda kullanılacak olan mekanın görünümüne de uygun bir şekilde tasarlanır. Sizin de isteğiniz doğrultusunda lamine, temperli ya da buzlu cam gibi farklı şekillerde uygulanabilir. Sizler de alanında uzman ve tecrübeli Doortaş kadrosu ile bir an önce kolay bir şekilde radarlı kapı hizmeti alabilirsiniz. En kısa süre içerisinde alanında uzman ekibimiz kapının yapılacağı yerin ölçüsünü alır ve böylece en kısa süre içerisinde üretime geçilir. Ölçüm yapıldıktan sonra tek kanat ya da çift kanat şeklinde kapı tasarlanır. Sizler de tam ihtiyacınız doğrultusunda kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız Doortaş firmamızın ekibi ile iletişime geçerek kararınızı bu doğrultuda verme şansını elde edebilirsiniz. Doortaş kapılarda kullanılan malzemenin kalitesine oldukça büyük önem vermektedir. Bu yüzden Doortaş kapılar üretilirken oldukça yüksek kalitede malzemeler kullanmaktadır. Aynı zamanda da montaj yapılırken oldukça tecrübeli kişiler ile hizmet verilir. Sizler de Doortaş ile oldukça kaliteli ve aynı zamanda da profesyonel bir hizmet alma şansını elde edebilirsiniz. Radarlı kapılar çok fonksiyonlu kullanım alanı sağlar.

Radarlı kapılar nerelerde kullanılır?

Radarlı kapılar genelde giren çıkan insanın çok fazla olduğu ve sirkülasyonun da oldukça fazla olduğu yerlerde kullanılmaktadır. Özellikle hastaneler, oteller, mağazalar, alışveriş merkezleri, fabrikalar, restoranlar ve daha pek çok farklı alanda radarlı kapılar kullanılmaktadır. Müşterilerin de isteğine bağlı olarak farklı malzemelerden oldukça estetik ve kaliteli bir şekilde radarlı kapılar üretilebilir.

Neden Doortaş’ı tercih etmeliyim?

Yıllardır alanında uzman ve tecrübeli olan marka Doortaş radarlı kapılar ile hizmet verirken uzman bir kadro ile çalışmaktadır. Son derece kaliteli malzemeler kullanarak kapı üretimi ve tasarımı yapan Doortaş en iyi tercih olarak karşımıza çıkmaktadır. Sizler de Doortaş firmasını tercih ederek oldukça kaliteli ve profesyonel bir hizmet alma şansını elde edebilirsiniz. Eğer radarlı kapı satın almak istiyorsanız sizler de ekibimize danışarak tam ihtiyaçlarınız doğrultusunda istediğiniz alana istediğiniz radarlı kapı sisteminin tasarımı, üretimi ve montajı en hızlı şekilde yapılır. Sizler de misafirlerinizi en iyi şekilde karşılamak istiyorsanız radarlı kapı sayesinde en ufak bir temas dahi olmadan yüksek teknolojiye sahip olan bu kapıları tercih edebilirsiniz. Hemen şimdi sizler de Doortaş firmasını tercih ederek oldukça uygun fiyatlı ve aynı zamanda kaliteli bir hizmet alma şansını hemen elde edebilirsiniz.

Ürün Görselleri
Ürün Sipariş Formu

    Whatsapp
    Merhaba ?
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?