Hızlı PVC Sarmal Kapı

Hızlı PVC Sarmal Kapı Hepimizin de tahmin edebileceği gibi her tesiste yoğunluk çok üst seviyede olur ve bu yüzden de hız belki de en önemli şeylerin başında gelmektedir. Özellikle tesislerde ve depolarda oldukça fazla tercih edilen bu kapı türü Doortaş tarafından sizlere sunulmaktadır. Sizler de Doortaş ile oldukça hızlı bir şekilde tesisiniz ya da işletmeniz için bu hızlı PVC sarmal kapıyı sipariş edebilirsiniz. Hızlı PVC sarmal kapı çok fazla tercih edilen ve çok fazla memnun kalınan bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sık Sorulan Sorular
Hızlı PVC sarmal kapı özellikleri nelerdir?

Hızlı PVC sarmal kapı brandadan oluşmaktadır ve bu sayede de sistem esnek bir şekilde işler. PVC kapılar sayesinde ortaya çıkabilecek küçük kazalar da minimum seviyeye indirilmiş olur. Bu hızlı PVC sarmal kapılar oldukça esnek bir yapıya sahiptir. Bu esnek yapıları sayesinde en ufak darbe sonrasında arıza vermez ve böylece siz işletme sahiplerini yarı yolda bırakmamış olur. PVC sarmal kapılar katlanır ve sarmal sistem olarak üretilmektedir. Bu kapıları rüzgar dirençlerine karşı daha da güçlü hale getirebilmek için yatay eksende çelik ve alüminyum barlar kullanılmaktadır. Bu kapılar otomatik olarak açılıp kapandığı için bu özelliği sayesinde de oldukça büyük bir konfor sağlar. bu kapı şeffaf PVC pencereler sayesinde tam görüş sağlamaktadır. Hızlı PVC sarmal kapının hareket alanı fotosel ile güvenli hale getirilmiştir. Elektrik kesilse bile çevirme kolu sayesinde bu sarmal PVC kapıyı kullanmaya devam edebilirsiniz. Eğer dilerseniz 10 ila 60 saniye arasında ayarlanabilir otomatik kapanma şansını da elde edebilirsiniz. Bu kapı türü yarı durdurma fonksiyonun yanı sıra yumuşak kalkış ve yumuşak duruş fonksiyonları ile hizmet sunar.

Doortaş nasıl bir hizmet sunmaktadır?

Doortaş kapı sistemleri alanında yıllardır hizmet sunan ve oldukça fazla tecrübeye sahip olan bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır. Doortaş firmasını tercih ederek sizler de oldukça kaliteli malzemelerden üretilen kendi ihtiyacınıza yönelik olarak bir kapı siparişi verebilirsiniz. Eğer bu konuda kafanız karışıksa ve nasıl bir ürün tercih edeceğinize karar veremiyorsanız alanında uzman müşteri danışmanları ile iletişime geçerek talepleriniz doğrultusunda bir kapı satın alabilirsiniz. Sizler de hızlı PVC sarmal kapı sipariş ederek en kısa süre içerisinde bu kapının montajını yaptırabilirsiniz. Doortaş ekibini tamamen alanında uzman ve tecrübeli kişilerden oluşturmaktadır. Sizler de Doortaş firmasını tercih ederek oldukça profesyonel ve kaliteli bir şekilde hizmet alma şansını kolay bir şekilde elde edebilirsiniz. İnternet üzerinden sizlere sunulan geniş ürün yelpazesine tek tık ile ulaşarak buradan ürünlerin özelliklerine de ulaşabilirsiniz. Doortaş yıllardır değişmeyen kalite çizgisinden hiç ödün vermeden siz müşterileri için hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir hizmet sunmayı amaç edinmiştir. Sizler de Doortaş’ı tercih ederek bu profesyonel ekibin tecrübesi doğrultusunda oldukça kaliteli bir hizmet alma şansını elde edebilirsiniz.

Ürün Görselleri

Kaliteli Kapı Sistemleri İçin Doortaş!

Ürün Sipariş Formu

    Whatsapp
    Merhaba ?
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?