Garaj Kapı Kepenk

Garaj Kapı Kepenk bilindiği gibi otomobillerimizin ve aynı zamanda motosiklet gibi birçok şeylerin saklanması amacı kullanıldığı alanlar olduğunu biliyoruz buralar bina ve iş alanları, fabrikalar ve dükkân, market şeklinde oldukça fazla yerler olduğunu belirtelim bu neden ile oldukça kullanışlı bir alan olduğunu belirtmek gerekir. Bu alanların tabi ki bakımı ve düzenlenmiş olması gerekir bu alanların aynı zamanda kapıları da korumak amaçlı olmasının yanında sağlam olması da önem taşımaktadır. Birçok olumsuz olaydan korunmak için gerekli önlemler içinde kapılarının sağlam olmasını da göz ardı edemeyeceğiz. Farklı model ve renkler de garaj kapı ve kepenklerinin olduğunu belirtmek gerekir.

            Sizlere garaj kapı kepenklerini tanıtmaya çalışcağız.

            Birçok farklı garaj kapı kepenkleri bulunmaktadır bunların çeşitlerini neden daha fazla tercih edildiğini sizlere aktarmaya çalışalım.

      – 1 –  Otomatik garaj kapı kepengi adından da anlaşılacağı gibi otomatik yani kumanda yâda düğme ile çalışma sistemine bağlıdır. Genelde çok büyük iş alanlarının tercih ettiği ve buralarda kullanılmasında ki amaç garaj kapı kepenklerin daha kolay açılıp kapanabilmesidir. Alüminyum olması ve hafif olduğu gibi daha dayanıklı olması ile bilinmektedir otomatik çalıştırma motoru sayesinde uzun yıllar kullanabileceğiniz bir kapı kepenk olduğunu belirtelim. Isı akımına engel olması ve dış etkenlere karşı dayanıklı olması nedeni ile oldukça fazla tercih edilmektedir. Giriş ve çıkışların yoğun olduğu alanlarda en fazla tercih edilmesi de ayrı bir özelliğidir bunun ile birlikte renk seçeneklerinin fazla olmasını da göz ardı etmemek gerekir.

      – 2 – Garaj kapılarında aynı zamanda manüel garaj kapı kepenklerinde olduğunu belirtelim adından anlayacağınız gibi el ve güç yardımı ile açılıp kapanma işlemlerinin yapılması ile bilinmektedir. Kullanılan malzeme ise alüminyum ve çelik şeklinde farklı seçeneklerinin bulunduğunu belirtmek gerekir. Genelde küçük garaj girişlerinde tercih edilmektedir. Küçük dükkân ve iş yerlerinin garajlarda kullanılır.

   

garaj kapı kepenk
Otomatik Garaj Kapısı

          

Ürün Sipariş Formu

    Whatsapp
    Merhaba ?
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?