Tam Görüş Seksiyonel Kapı

Kaliteli Tam Görüş Seksiyonel Kapı Doortaş’ta

Evlerde, dükkânlarda, iş yerlerinde ya da mağazalarda en çok kullanılan yapı malzemesi kapı olarak karşımıza çıkmaktadır. Kapı en çok kullanılan ve güvenliği sağlamak açısından da son derece büyük öneme sahip olan bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Bir kapının işlevini en iyi şekilde yerine getirebilmesi için kaliteli malzemeden yapılmalıdır. Aynı zamanda farklı ortamlarda farklı kapı türleri kullanılması gerekir. Bir ev kapısı ile iş yerinde ya da dükkân da kullanılacak kapının malzemeleri ve fonksiyonları birbirinden farklı olacaktır. Eğer sizler de işletmeniz, deponuz için bir kapı arayışındaysanız seksiyonel kapılar yani bir diğer anlamı ile otomatik kapılır en çok tercih edilen kapı türleri arasında yer almaktadır. Çünkü otomatik kapılar çok iyi bir şekilde izolasyon sağlar ve ergonomik açıdan da oldukça kullanışlıdır. Seksiyonel kapıların arasında yer alan tam görüş seksiyonel kapılar birbirinden farklı pek çok mekânın izolasyonunu iyi bir şekilde sağlamak ve aynı zamanda güvenilirliği garantilemek adına büyük avantaj sağlar.

Sık Sorulan Sorular
Tam görüş seksiyonel kapılar nerelerde kullanılır?

Tam görüş seksiyonel kapı türü genelde fabrikalarda ya da depo binalarında kullanılmaktadır. Fakat bu mekânların yanı sıra aynı zamanda iş yerlerinde, site ya da ev garajlarında da bu kapı türü kullanılır çünkü bu kapı otomatik kapıdır ve kullanımı da son derece kolay bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Seksiyonel tam görüş kapılar uzaktan kumanda ile oldukça kolay bir şekilde açılıp kapanabilir ve böylece kullanıcılara oldukça rahat bir hizmet sunar. Böylece tek bir kumanda ile kolay bir şekilde kapıyı kontrol etmek mümkün hale gelmiş olur.

Neden tam görüş seksiyonel kapı tercih edilmelidir?

Tam görüş seksiyonel kapılar kullanıldığı mekanları dış etkenlerden korumaktadırlar. Tam görüş seksiyonel kapılar hem güvenliği sağlar hem de yanı zamanda oldukça hijyenik bir ortam da sunar. Bu seksiyonel kapılar uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Özellikle tam görüş olduğu için araç giriş çıkışının çok fazla yoğun olduğu alanlarda oldukça büyük kolaylık sunmaktadır. Tam görüş seksiyonel kapı görünüş itibariyle son derece şıktır. Bu nedenle de özellikle showroom gibi alanlarda çok fazla tercih edilmektedir.

Tam görüş seksiyonel kapı nasıl çalışır?

Otomatik kapı sistemlerinde bulunmakta olan alüminyum profiller kapılar açılıp kapanırken birbirlerine geçer ve böylece kolay bir şekilde açılır. Kapılar açılırken ya da kapanırken birbirlerine geçerek bu işlem gerçekleştiği için parmak sıkışması gibi problemler ortadan kalkmış olur. Tam görüş seksiyonel kapılarda alüminyum profillerin arasında tek ya da çift cidarlı olmak üzere akrilik şeffaf pencereler yer almaktadır. Buna ek olarak kapılarda kullanılmakta olan bu alüminyum profiller sizin de istekleriniz doğrultusunda toz boya kullanılarak farklı bir renge boyanabilir. Bu seksiyonel tam görüş kapılar ile görsellik de ön plana çıkarılmış olur.

Neden Doortaş’ı tercih etmeliyim?

Doortaş birbirinden farklı kapı modelleri ile yıllardır bu alanda müşterilerine hizmet sunan bir firmadır. Kapıların üretiminde oldukça kaliteli malzemeler kullanarak yine de uygun fiyatlar ile hizmet vermeye çalışan Doortaş ile sizler de amacınıza uygun en doğru kapıyı seçebilirsiniz. Doortaş müşteri temsilcileri ile görüşerek ihtiyacınıza uygun kapıyı bulabilir ve böylece en kısa süre içerisinde montaj yaptırma şansını elde edebilirsiniz. Doortaş her zaman alanında uzman ve tecrübeli bir ekip ile müşterilerine en kısa süre içerisinde hizmet sunar. Sizler de bu güvenilir ve kaliteli kapı sistemleri hizmetinden faydalanmak istiyorsanız Doortaş her zaman sizin yanınızda.

Ürün Görselleri

Ürün Sipariş Formu

    Whatsapp
    Merhaba ?
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?