Dorma ES 200 EASY çeşitli ray ölçü opsiyonları bulunan modüler kayar kapı mekanizmasıdır. Ek modüller ve seçenekler, otomatik kayar kapılar için ayarları basitleştırır. Yüksek düzeyde emniyet sağlamak için ürün DIN 18650 / EN 16005’e göre test edilmiştir.

Mevcut mekanizma yükseklikleri: 100 mm, 150 mm, 200 mm
Kontrol ünitesinde veya el terminali vasıtasıyla direkt olarak parametrizasyon
Uygulama alanlarının sınırlarını zorlamak amacıyla özel fonksiyonlu modüller
Acil çıkış ve kaçış güzergahlarındaki programlar için ES 200 2D
Tamamen yeni dizayn otomatik kayar kapı mekanizması

ES 200 en yeni Avrupa ve Alman standartlarına ve güvenlik mevzuatlarına yanıt veren tamamıyla yeni dizayn otomatik kayar kapı mekanizmasıdır. Bu kayar kapı mekanizması şık ve modern bir kapak dizaynından, neredeyse sessiz bir çalışma alanı sağlayan bir motordan, kapının açılış ve kapanış hızını kendiliğinden kontrol eden bir mikroprosedürciden, hızlı ve basit montaja, kuruluma ve bakıma imkân tanıyan enerji tasarrufu güç ünitesinden ve yeni uygulamaylama fonksiyonlarından oluşur.

Modüler dizayn

ES 200 yaygın işlevsel koşullara yönelik isteğe özel olarak hazırlanabilen modüler bir dizayna ait otomatik kayar kapı mekanizmasıdır.

ES 200-2D – acil çıkışlar ve kaçış güzergahları için

2D sürümü yedek bir dizayn biçiminde yedek bir ikinci motorla ve kontrol ünitesiyle donatılmıştır. Bu sistem herhangi bir kauçuk kordonuna veya bağlama ünitesine gerek duymaz.

DORMA ES 200 EASY Uygulama alanları

Tek veya çift panelli sürgülü kapılar
Standart sürüm (ES 200) olarak veya acil çıkışlarındaki ve kaçış güzergahlarındaki uygulama için onaylı olarak (ES 200-2D)
Çift veya dört panelli teleskopik sürgülü kapılar
Standart sürüm (ES 200 T) olarak veya acil çıkışlarındaki ve kaçış güzergahlarındaki uygulama için onaylı olarak (ES 200 T-2D)
Ek ekipmanlar/seçenekler

Çeşitli elektromekanik kilitleme aygıtları
Özel fonksiyonlu modüller
İkincil kapanma kenarlarının elektronik koruyucu
ES 200-2D Teknik Özellikler:

900 – 3000 mm arasında geçiş genişliği
1 x 150 kg ya da 2 x 130 kg kanat ağırlığı taşıyabilme
ES 200 EASY Teknik Özellikler:

700 – 3000 mm arasında geçiş genişliği
1 x 120 kg ya da 2 x 100 kg kanat ağırlığı taşıyabilme
DIN 18650

Kayar kapı mekanizmaları DIN 18650’ye göre test edilmiştir ve/ya da kaçış güzergahlarındaki otomatik sürgülü kapılar için Alman yönetmeliklerinde ifade edildiği üzere acil çıkışlarındaki ve kaçış güzergahlarındaki uygulama için onaylanmıştır (AutSchR).

ES 200 T – teleskopik otomatik kayar kapı mekanizması

ES 200 T, ES 200’ün teleskopik sürümüdur. Bu model son derece dar bir kapı takımına karşın geniş açık bir geçiş genişliği oluşturur.

Ürün Sipariş Formu

    ETİKETLER:
    Whatsapp
    Merhaba ?
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?