Motorlu Kepenkler

Motorlu Kepenkler Tüm kapı kategorileri arasında en popüler ve en yaygın kullanılanı motorlu panjurlar Motorlu panjurlarımızın sembolik özelliği, kayrak ve kılavuz profil yapımında yüksek mukavemetli metallerin kullanılmasıyla elde edilen sağlam yapısıdır. Bu özellik hırsızlık, vandalizm ve fırtınalara karşı bir kalkan ve koruma görevi görür Bir

yandan bu kepenkler daha az bakım gerektiriyorsa, çok daha az inceleme ve manuel dikkat gerektiriyorsa, diğer yandan motorlu kepenklerimiz, toplam müşteri memnuniyetini sağlayan çok kolay bir işletime sahiptir.

Tüm bu özellikler, panjur üretiminde uzun yıllara dayanan deneyimle geliştirilmiştir; yüksek kaliteli ve yüksek performanslı sarmal kapı imalatında en eski ve en güvenilir isimlerden biri olarak belirtilebiliriz.

Motorlu panjurlarımız son teknoloji üretim tesisimizde üretilmekte olup, tesis ayda 500 adet panjur üretme kapasitesine sahiptir.

Kurum içi tasarım ve imalat nedeniyle bu motorlu panjurlar basit ve sağlamdır. Ürünler, çok sıkı saran ve çok çeşitli uygulamalar için uygun olan bir kapı perdesine sahiptir. Azaltılmış alan nedeniyle dışarıya veya içeriye, yandan veya yukarıdan monte edildiklerinde, motorlu panjurlar her türlü yapısal durum için uygundur.

Geniş bir aksesuar yelpazesi ve nispeten düşük fiyatların yanı sıra, sarmal kapılarımız hem harici hem de dahili montaj konumları için nihai seçeneklerdir ve iç alanı güvenli ve emniyetli tutar.

Whatsapp
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?