Otomatik Kepenk Çeşitleri

Kepenk, farklı işletme sahibi tarafından çok sayıda binada kullanılmaktadır. İşyerini hırsızlık ve hırsızlığa karşı koruma biçimi nedeniyle ideal bir seçimdir. Kepenkler farklı seçenekleri ve stilleri de mevcuttur. 

ENDÜSTRİYEL KEPENK montajı da depo için oldukça faydalıdır. Mal sahibi, ihtiyacına ve ihtiyacına göre neyi seçeceğine karar verebilir. İşletme sahiplerinin çoğu ürünlerini depoda saklar. 

Bu nedenle, depoyu davetsiz misafirlerden korumak ve hava koşulları nedeniyle oluşabilecek her türlü hasarı önlemek de önemlidir. Aksi takdirde tüm şirket ve sahibi için büyük bir kayıp olacaktır.

Depo için mevcut en iyi seçenek

      Depoya hızlı erişim istiyorsanız, otomatik kapı seçeneğini tercih etmelisiniz. Fabrikanızda çalışan çok sayıda çalışanınız varsa, bunlar oldukça faydalıdır. Kaydırma mekanizması, personelin alana hızlı bir şekilde erişmesini kolaylaştırır. Ürünlerin boşaltılması ve yüklenmesi de kolaylaşır. Bunları en iyi şirketten kurmalısınız. Kurulumdan sonra bunların bakımı da önemlidir. Kepenk hasar görürse, KEPENK TAMİRİ için profesyonelleri aramalısın .

Kepenkler

      Kepenk, depo için mevcut en iyi seçeneklerden biridir. Hem manuel hem de elektrikle çalıştırılabilirler. Çelik ve alüminyum gibi farklı seçenekleri de mevcuttur. Çok hafif bir ürün istiyorsanız alüminyum Kepenkler tercih etmelisiniz. Kepenkler çok kolay çalıştırılabilir. Ayrıca kar, dolu ve şiddetli yağmur gibi farklı hava koşullarına karşı koruma sağlarlar. Yani Kepenk takarak farklı avantajlar elde edebilirsiniz.

Otomatik Kepenk  karşısındadırlar. Çelik ile galvaniz dikey paneller içerirler ve paneller birbirine menteşe. Bir yuvarlanma mekanizması kullanarak açılır ve kapanırlar. Depo için endüstriyel alanda çok popüler bir seçimdir.

Yangın kepenkleri

      Depoda depolanan farklı malzeme türleri vardır ve doğru Kepenk seçimi çok önemlidir. Kepenkler üreten firma da kapıları standartlara göre ve uygun testlerle yaptırmalıdır. Yanıcı malzemeye sahipseniz, deponuzda köknarın yayılma ihtimali yüksektir. Bu nedenle tesislerinize yangın Kepenk takmanız çok önemlidir. Bu, yangının yayılmasını önleyecek ve dumanın diğer alanlara yayılmasını da önleyecektir. Yangın Kepenk yangını 1 saate kadar önleyebilir. Bu nedenle, sektörünüz için en iyi perde.

Whatsapp
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?