Record Fotoselli Kapı

Record Fotoselli Kapı Kesin olarak kanıtlanmış record çift ve tek kanatlı klasik kayar kapılar ürün yelpazesinin tam merkezinde yer almaktadır ve hemen hemen tüm uygulamalar için uygundur.. Modüler sürücü ve profiller uzun ömürlü ve sessiz çalışmayı garanti eder. Zarif görünümü ile mükemmel tasarlanmış kapılar, güvenlik, performans ve rahatlık açısından

Klasik çift ya da tek kanat kayar kapılarımız otomatik kapının ihtiyaç duyulduğu her yerde kullanılabilir. 800mm ile 3000mm aralığındaki geçiş boşluklarını ve güçlü modellerimizle 1x250kg ve 2x200kg kanat ağırlıklarını otomatik kapı ile çalıştırabiliriz.

Nitelikler

record sistem 20 modelleri inşaat sektörüne genişbir ürün yelpazesi sunar. Modüler yapı ilkeleri hedeflenerek tasarlanan, büyük ölçüde aynı parçalardan oluşan ürünlerimiz, en geniş koşullara adapte edilebilir. Bu kurulum süresini kısaltır ve servis-bakım maliyetlerini en aza indirge

Tasarım

record sistem 20 için; en transparan görüntüyü yakalamak adına 10mm cama uygun 20mm’lik kanat profilleri ya da 24mm ısıcama uygun 32mm’lik kanat profilleri mevcuttur. 65mm’ye kadar diğer üreticilerin profilleri de uygulanabilir. Hem mekanizma kapak hem de kanat profilleri eloksal ve RAL renklerine boyanabilir.

Mekanizma yükseklikleri, standart, DUO yada RED sistemde 108 mm ya da 150 mm; STA 20-200 ve STA 22 gibi güçlü modellerimizde 200 mm olarak kullanılabilir.

Mekanizmalar; yüzeyden, tavandan ya da yapıya gizli-entegre şekilde uygulanabilir.

Mekanik

Sessiz çalışma record otomatik kapının en çarpıcı özelliğidir. Kısaca

Record Fotoselli Door
Whatsapp
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?