Seksiyonel Fabrika Kapıları

Seksiyonel fabrika kapıları, sıcak galvanizli çelik, poliüretan izolasyonlu sandviç panellerden imal edilir. Bu sayede ısı ve ses yalıtımı gibi konularda avantaj sağlarlar. Yine seksiyonlar arasında bulunan esnek PVC filtreler sayesinde sızdırmazlık maksimum seviyeye çıkmaktadır.

Kapılarda kullanılan çelik takviyeli levhalar, çarpma ve rüzgâra karşı dayanıklıdırlar. Bu kapılar, manuel yani el ile açılabilme imkânı ile zorluk yaşatmadan açılabilirler. Tüm bunların yanında kapılarda yer alan pnomatik olarak adlandırılan güvenlik sistemi; kapının bir cisme değmesi durumunda durmasını ve yukarı çıkmasını sağlamaktadır.

Çeşitli özellikleri ve aksesuarları ile kullanım kolaylığı sağlayan seksiyonel kapılar, sipariş edilmelerinin ardından seksiyonel kapı servisi tarafından kurulumları gerçekleştirilir. Ancak bu kapıların kurumları tecrübe ve profesyonellik isteyen bir iştir. Bu nedenle alanında uzman bir servis ile çalıştığınızdan emin olmalısınız. Siz de firmamız ile iletişime geçerek seksiyonel kapı siparişi verebilir, deneyimli personelimizden kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Whatsapp
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?