Seksiyonel Fabrika Kapısı

Seksiyonel Fabrika kapısı öncelikle otopark garajları, sanayi ve üretim depolarında, oto servis ve galeri gibi alanlarda kullanılır.

Seksiyonel kapılar neden tercih edilmelidir derseniz eğer s

eksiyonel sanayi kapılar boşlukları kapatarak oldukça iyi bir izolasyon sağladığı gibi güvenliği de sağlar. Bu kapı türünü diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerden birisi de dikey olarak yukarıya doğru toplanmasıdır. Bu özelliği sayesinde seksiyonel kapılar kesinlikle çok fazla yer kaplamaz ve iç mekana çok daha fazla kullanım alanı sağlar.

Seksiyonel kapı türleri oldukça iyi bir şekilde ses ve aynı zamanda da ısı yalıtımı sağlar. Bu seksiyonel sanayi tipi kapıların kullanımı son derece basittir ve isteğe göre uzaktan kumanda ile de kontrol edilebilir. Müşterilerin de istekleri ve talepleri

doğrultusunda birbirinden farklı çok fazla mekanda gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Oldukça kullanışlı ve kaliteli olan bu seksiyonel sanayi kapı tipi aynı zamanda da dış görünüşü itibariyle de oldukça estetik bir görünüm oluşturur.

Ürünler Açıklama

Endüstriyel kaldırma kapıları , binaların her türlü dış ve iç kapıları için uygundur. İşletim sistemi, burulma yayının gerilim dengesi, kasnakların ve kızakların kayması ve frekans dönüştürme akıllı kontrol sisteminin elektrik kontrolü ile tamamlanır. Kurulum ortamına göre 6’dan fazla kaldırma işlemi modu özelleştirilebilir, 40 mm’den sonra yüksek yoğunluklu poliüretan köpük kapı paneli hem ısı yalıtımı hem de darbe direncine sahiptir.

Whatsapp
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?