Seksiyonel Kapı Eskişehir

Eskişehir Seksiyonel Kapı Depolarda da işletmenin detaylı greksinimlerini sağlamaktadır bu kapılar. ve garaj kapısı

Kullanım alanı ve fonksiyonu alabildiğine yağın olduğundan, işletmeler de çok yönlü kullanıyorlar. Öncelik ile hava akımını engeller. Bu kapılar gerektiğince hızlıdır.Seksiyonel Garaj Kapısı Eskişehir

Ses ve gürültü kirliliğine engel olur.  Nem ve hava kirlenmesini engeller. Ayrıca,  emniyetlidir ve açık görüş alanı sunar. seksiyonel kapı sistemleri

Binanın özelliğine ve ebadına göre biçim vermek çok kolaydır. Üstelik sağlam tekrar uzun yaşamlı bir kapıdır seksiyonel kapı.

İşletmenizi şehrin ya da sanayinin ses kirliliğinden arındırmanız iş verimliliğinizi artırır. Ses yalıtımına katkı sağlar. Sizin işletmenizde meydana gelen sesin dışarıda ki insanları rahatsız edecek kirliliğe dönüşmesini de engeller.

Seksiyonel Kapı İmalatı Seksiyonel Kapı Eskişehşr

İçi poliüretan dolgulu, dışı çelik ya da opsiyonel alüminyum kaplı panellerden oluşmuş olup son derece sağlam ve uzun yaşamlıdır.

Seksiyonel kapının panel yükseklikleri 550 mm den başlayıp 610 mm ye kadar uzanmaktadır. Poliüretan dolgunun izolasyon katsayısı genellikle dünya standartlarında genel geçer kabul görmüş değerdir.

Kapı ağırlığının büyük bir alanı kapı kapanırken burulan yay sistemi ile amorti edilmektedir. Böylece elektrik kesintilerinde kapının açılması gerektiğince rahat sağlanabilmektedir.

Panel amacıylae yerleştirilen güçlendirici çelik/alüminyum levhalar kapının çarpmalara ve rüzgara karşı olan dayanımını arttırır.

Kapı, m2 ye 80 kg. Rüzgar basıncına sağlamdır. Ekstra buton, uzaktan kumanda, ipli switch, l kütle dedektörü, mikrodalga radar sistemler ile harekete duyarlı açma ve kapama özellikleri de mevcuttur.

İş yeri güvenliğini hırsızlık ve aynısı olaylara karşı koruyucu özelliği vardır. Emniyet kapısı özelliği de vardır.

Seksiyonel kapı Eskişehir imal edilirken, uzaktan kumanda ve radar sistem gibi elektronik yöntemi ile olağanüstü

Seksiyonel Kapı Eskişehirhttps://doortas.com.tr/tam-gorus-seksiyonel-kapi/ Seksiyonel Garaj Kapısı

.

Whatsapp
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?