Yüksek Hızlı Branda Kapı

Yüksek hızlı Branda Kapı olan kapılar hem iç hem de dış mekanlarda trafik akışını hızlandırmaya aynı zamanda iç mekanın ısısını korumaya ve enerji tasarrufu sağlamaya yarar. Yüksek hızlı kapılar sayesinde herhangi bir enerji kaybı yaşamadan iyi bir verim almak mümkün hale gelir.

Hem seksiyonel hem de sarmal kapılar yüksek hızda çalışabilir, sizler de kullanacağınız mekana göre özel bir seçim yapabilirsiniz. Eğer dilerseniz dikey ya da yatay açılabilen ve esnek brandası olan şeffaf kapılar tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra bakımı kolay alüminyum profile sahip olan spiral kapı da tercih edebilirsiniz.

Birbirinden farklı materyallerden üretilen çeşitli hızlı kapılar bulunmaktadır. Sizler de kendi ihtiyacınıza yönelik olarak dilediğiniz gibi bir hızlı kapı satın alabilirsiniz. Üstelik istediğiniz renk ve deseni de tercih edebilirsiniz.

Özellikle ticari mekanlarda endüstriyel kapılar çok fazla tercih edilmektedir. Bu alanlarda kullanılması en mantıklı olan kapı türleri endüstriyel kapılar olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kapılar sayesinde en yüksek enerji tasarrufunu sağlamak da mümkündür.

Hızlı kapı sistemi ile standart güvenlik sağlayabilir ve uzun yıllar boyunca bu kapıları güvenle kullanma şansını elde edebilirsiniz. Hızlı kapılar sizlere oldukça etkin bir ısı yalıtımı imkanı da sunmaktadır.

Üstelik akıllı kontrol seçeneği sayesinde sizler de dilerseniz uzaktan kumanda ile bu kapıları kontrol etme fırsatını elde edebilirsiniz. Eğer işletmenizin içerisinde geçiş noktalarında yoğun olarak kullanıma uygun tasarlanan bu

hızlı kapı sistemi en doğru tercih olacaktır. Sizler de kendi bütçenize uygun olan hızlı kapı sistemini tercih ederek oldukça iyi sonuçlara ulaşma şansına sahip olabilirsiniz

Hızlı Pvc Kapı

Hızlı Branda Kapı

Hızlı Branda kapı Eskişehir

Whatsapp
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?