Yüksek Hızlı Garaj Kapıları

Yüksek hızlı Garaj Kapıları En son teknolojiyi kullanan çok çeşitli yüksek kaliteli yüksek hızlı kapı sistemlerinden her kapı boyutu ve gereksinimi için bir çözüme sahibiz.

Yüksek Hızlı veya ‘Hızlı Hareketli’ Kepenkler, yüksek trafik hacimlerinin bir bina ortamını ve sıcaklığı olabildiğince sabit tutmak için bir kapı gerektirdiği birçok uygulama için kullanılır. Yüksek hızlı kapı, maksimum verimlilik için 2 saniye kadar kısa bir sürede yukarı hareket edebilir ve en hızlı şekilde kapanabilir.

Bazı kapı modelleri, soğutulmuş odalar, depolar vb. İçin soğuk tutmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Yüksek hızlı (veya ‘hızlı hareket’) Kepenkler genellikle çok güçlü malzemeden üretilir ve net görüş panelleri yerleşiktir, böylece neler olduğunu görebilirsiniz. kapalı kapının diğer tarafında da olabilir.  ayrıca bir dizi yüksek hızlı alüminyum panjur ve ‘spiral’ kapılar, seksiyonel kapı üzerinde bir uyarlama ancak yüksek hızda çalışan bir dizi sunuyor.

Ayrıca bir binada toz, yağmur ve rüzgar seviyelerini daha düşük tutmaya yardımcı olurlar.

Bir binanın dış perimetresinde kullanılacaksa, operasyonel olmayan zamanlarda kapalıyken binayı emniyete almak için genellikle çelik panjur veya seksiyonel kapı gibi başka bir kapı ile birleştirilirler.

Bu senaryoya Alternatif bir çözüm , delikli ve camlı görüş panelleri ile mevcut olan, alüminyum bölümlerde sınırlı özellikli yalıtımlı yüksek hızlı sarmal kapılardan biri olan hızlı sarmal kapı belirlemektir . Bu makaralı kapı, her iki dünyanın da en iyisini, yüksek hızda açma ve kapama ile birleştirilmiş güvenli bir makaralı kapı – gerçek bir mühendislik şaheseri sunuyor.

Hızlı hareketli panjurlar, trafik tüm gün boyunca girip çıkarken bir binanın içindeki sıcaklığı olabildiğince sabit tutacaktır. Kış aylarında, içerideki personel için hoş bir atmosfer sağlarken, ısıtma maliyetlerinde tasarruf muazzam olabilir.

Bir bahçe merkezi, sadece bitkiler için değil müşteriler için de iç sıcaklıkların sabit tutulması gereken güzel bir örnektir. Büyük bahçe merkezlerinde, tüm yıl boyunca malların ve insanların içeriden dışarıya düzenli taşınması sağlanacaktır. Soğuk hava deposu bir başka güzel örnektir.

Bir bina içindeki iç alanların ve odaların bölünmesi için, yüksek hızlı kapı mükemmeldir ve çeşitli boyutlarda görüş bölmelerine sahip birçok renkte mevcuttur.

Radar algılama, manyetik indüksiyon döngüleri, radyo kontrolü, duvara monteli butonlar vb. İle trafiğin tipine ve frekansına uyacak şekilde çalışma tasarlanabilir. Alt kenar sensörü ve minimum kızılötesi ışınlarla güvenlik seviyesi de son derece yüksektir.

Doortaş Hızlı Garaj Kapı Sistemleri

Whatsapp
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?